Październik 2023

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE W PORADNI

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE  W PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ NR 3

Trwają zapisy dzieci w wieku 3-5 lat  do udziału  w zajęciach ogólnorozwojowych na terenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Gdyni.  Celem  zajęć jest wspieranie i stymulowanie rozwoju psychomotorycznego dziecka na etapie edukacji przedszkolnej poprzez zabawę. Na zajęciach będą podejmowane zabawy rozwijające świadomość własnego ciała, rozwijające relacje z drugim człowiekiem i uczące współpracy w małej grupie. Uczestnicy będą mieli możliwość rozwijać funkcje poznawcze, doskonalić motorykę dużą i małą,  koordynację wzrokowo-ruchową, funkcje słuchowe i wzrokowe oraz doświadczać świat różnymi zmysłami.

Spotkania będą odbywać się w poniedziałki o godzinie 15.00, w małej grupie, częściowo z udziałem rodziców.

Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 23.10.2023 r. na adres e-mail:
r.czerwinska@ppp3.edu.gdynia.pl
b.milewska@ppp3.edu.gdynia.pl

02/10/2023

Zmiana stawki żywieniowej

Szanowni Rodzice!

Od dnia 1 października 2023 zmienia się dzienna stawka żywieniowa  w Przedszkolu nr 18, wynosi ona 8,50 zł.

Podstawa prawna: Zarządzeniem nr 6835/23/VIII/O Prezydenta Miasta Gdyni  z dnia 26.09.2023 r zmieniająca zarządzenie Nr 6743/23/VIII/O Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 29.08.2023 r. w sprawie akceptacji dziennej stawki żywieniowej w przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miasta Gdyni.

Stawka odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu za godzinę przekraczającą czas bezpłatnego pobytu nie uległa zmianie i wynosi 1 zł.

O ewentualnych zmianach stawek, będą Państwo informowani na bieżąco.

Dyrektor Przedszkola nr 18 w Gdyni

02/10/2023