ikona kalendarza 01/10/2021

Szanowni Rodzice,

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, aby ułatwić Państwu kontakt z nauczycielami, zostały utworzone adresy e-mail dla poszczególnych grup:

Gr I
dobredzieci@p18.edu.gdynia.pl

Gr II
miledzieci@p18.edu.gdynia.pl

GR III
sprytnedzieci@p18.edu.gdynia.pl

GR IV
grzecznedzieci@p18.edu.gdynia.pl

GR V
fajnedzieci@p18.edu.gdynia.pl

ikona kalendarza 28/09/2021

Szanowni Rodzice

Usprawniony został system informowania Państwa o płatnościach  za przedszkole. Każdemu dziecku nadany został numer.  Co miesiąc pojawią się tabelki grupowe, gdzie przy właściwym numerze Państwa dziecka będzie informacja  o płatności na konta: usługa i wyżywienie.

Już w tym tygodniu każde dziecko otrzyma kartkę  z przynależnym numerem.  Nadany numer dziecka obowiązuje do końca edukacji  w naszym przedszkolu.

W razie pytań proszę  o kontakt telefoniczny.

Dyrektor Przedszkola Nr 18

ikona kalendarza 07/09/2021

Drodzy Rodzice,

Zachęcamy do skorzystania z możliwości ubezpieczenia NNW dla Państwa dzieci. Poniżej umieszczamy link z propozycjami ubezpieczenia.  Istnieje możliwość wybrania opcji  najkorzystniejszej dla siebie.

Linki aktywne są 60 dni.

Ubezpieczenie jest dobrowolne.

W razie pytań w temacie dotyczącym zakresu ubezpieczenia  do dyspozycji jest p. Joanna Wirkus

Nr tel: 691 398 101

Joanna.Wirkus@port.allianz.pl

ikona kalendarza 02/09/2021

SZANOWNI RODZICE

Dyrektor Przedszkola Nr 18  zaprasza na zebranie organizacyjne z nauczycielami poszczególnych grup.

GRUPA II   Środa- 08.09.2021r. godz. 15.30

GRUPA III  Czwartek- 09.09.2021r. godz. 15.30

GRUPA IV   Wtorek- 07.09.2021r.   godz. 15.30

GRUPA V   Piątek - 10.09.2021r.   godz. 15.30

Z uwagi na trwający czas epidemiczny i reżim sanitarny zebrania odbędą się na tarasie przedszkola bez udziału dzieci.

ikona kalendarza 01/09/2021

ikona kalendarza 01/09/2021

W związku z licznymi prośbami rodziców dotyczącymi godzin pracy placówki, informujemy o przedłużeniu godzin pracy do godziny 16.30

ikona kalendarza 15/08/2021

Dyrektor Przedszkola nr 18 zaprasza rodziców na zebranie informacyjne w dniu 24.08.2021 o godzinie 15.30.

Z uwagi na trwający czas epidemiczny i reżim sanitarny zebranie odbędzie się na tarasie przedszkola bez udziału dzieci.

Serdecznie zapraszamy.

Prosimy również o wydrukowanie i wypełnienie KARTY DZIECKA, którą należy dostarczyć do przedszkola do końca sierpnia.

Druki do wypełnienia znajdują się w galerii zdjęć.

ikona kalendarza 11/08/2021

Uprzejmie informujemy, że od 1 września 2020 r. , po akceptacji Urzędu Miasta Gdyni wzrosły ceny posiłków i wynoszą: śniadanie: 2,25 zł obiad: 3,75 zł podwieczorek: 1,50 zł, zatem koszt 2 posiłków (śniadanie, obiad) to 6 zł, 2 posiłków (obiad, podwieczorek) - 5,25 zł, 3 posiłków (śniadanie, obiad, podwieczorek) - 7,50 zł Opłaty za edukację przedszkolną (godziny pobytu) nie zmieniły się - nadal pobyt 5 godzinny jest bezpłatny, koszt każdej rozpoczętej godziny ( ponad 5 godzin) wynosi 1 zł. Odpłatność rozliczana jest elektronicznie. Obecność w przedszkolu i godziny pobytu dziecka są ewidencjonowane za pomocą czytnika umieszczonego przy wejściu głównym. i tzw Karty Mieszkańca , którą dysponują Rodzice. Przypominamy Rodzicom dzieci debiutujących w przedszkolu o konieczności wystąpienia o tzw Kartę Mieszkańca. Szczegóły na stronie internetowej: www.gdynia.pl w zakładce: Karta Mieszkańca (u góry, po prawej stronie.) Prosimy nie denerwować się, jeżeli nie posiadacie jeszcze Państwo karty. We wrześniu, poradzimy sobie bez niej. Będziemy po prostu zapisywać godziny przyjścia i odebrania dziecka z przedszkola.

Informacje dotyczące opłat za przedszkole:

1. Termin wpłat na rachunki bankowe przedszkola - do 15 każdego miesiąca
2. Informacje o wysokości opłat w danym miesiącu można uzyskać telefonicznie od Intendenta i Wicedyrektora
3. Numery rachunków:

Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu: 54 1440 1026 0000 0000 1252 9414

Opłata za wyżywienie: 66 1440 1026 0000 0000 1252 9392

4. Wyżywienie naliczane jest "z góry" - za cały miesiąc (liczba dni x koszt posiłków).
Wyżywienie "nie wykorzystane" z powodu nieobecności dziecka odliczenie jest w następnym miesiącu.
5. Pobyt (koszt godzin pobytu dziecka w przedszkolu) rozliczamy jest "z dołu", po upływie miesiąca.
6. Dzieci 6 letnie (z rocznika 2015) ze względu na obowiązek edukacji przedszkolnej nie płacą za pobyt a jedynie za wyżywienie.

ikona kalendarza 10/08/2021

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 W POSZCZEGOLNYCH GRUPACH PRACUJĄ:

GRUPA I:

mgr Katarzyna Malczewska - nauczyciel

Alicja Rogowska - nauczyciel

Alicja Michałowska - pracownik obsługi

WYPRAWKA DLA DZIECI Z GR I : - obuwie zmienne - zapasowe ubranka (rajstopy, majtki, koszulki) - pościel o wymiarach 160cm x 200cm - piżama - jasiek - chusteczki jednorazowe Pozostałe grupy po uzgodnieniu z nauczycielem.