luty 2022

Opieka przedszkolna w Lipcu 2022 r

Szanowni Państwo

W związku z  wakacjami proszę o podanie w jakim zakresie Państwa dzieci będą korzystały z opieki przedszkolnej  w miesiącu lipcu. Proszę o wypełnienie oświadczeń. Druki dostępne są  w Przedszkolu jak również do pobrania w galerii na stronie przedszkola.

Proszę wypełnić do 10 marca i przekazać nauczycielom  w grupach.

Z góry dziękuję

28/02/2022

Zdrowe nowości w jadłospisie przedszkola

SZANOWNI PAŃSTWO

Przedszkole propaguje zdrowy styl życia w związku z tym, od przyszłego tygodnia wprowadzamy nowości w jadłospisie przedszkola. Pojawią się zdrowe koktajle: szpinakowo-bananowy z jarmużem, buraczkowy z bananem, szpinakowo- gruszkowy z jarmużem.

Poza tym informuję, że przedszkole zaopatruje się w warzywa i owoce z certyfikowanego,  ekologicznego Gospodarstwa  Rolnego Marek Szutenberg z Klukowej Huty.

Nauczyciele w grupach będą zachęcać dzieci do próbowania nowych, zdrowych potraw.

08/02/2022

Zakażenie SARS-CoV-2 gr IV

SZANOWNI PAŃSTWO

Dziś otrzymaliśmy informację z PSSE w Gdyni, że u dziecka uczęszczającego do grupy IV wykryto zakażenie SARS-CoV-2. W wyniku dochodzenia epidemiologicznego, ustalono, że istnieje konieczność objęcia obowiązkiem kwarantanny pracowników przedszkola oraz dzieci, którzy w dniach 01.02.2022r, 02.02.2022r. byli obecni w placówce i mieli kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2

Okres obowiązkowej kwarantanny trwa:

dnia 07.02.2022r. do dnia 08.02.2022r. (w przypadku ostatniego kontaktu z osobą zakażoną SARS-CoV-2 01.02.2022r)

od dnia 07.02.2022r. do dnia 09.02.2022r. (w przypadku ostatniego kontaktu z osobą zakażoną SARS-CoV-2 02.02.2022r)

Dzieci nie objęte kwarantanną przychodzą do przedszkola bez zmian. Grupa IV funkcjonuje według planu.

Wszelkie szczegółowe informacje związane z kwarantanną Państwa dzieci znajdą Państwo na Internetowym Koncie Pacjenta.

07/02/2022

Kalendarium LUTY

KALENDARZ WYDARZEŃ PRZEDSZKOLNYCH

NA MIESIĄC  LUTY