Kwiecień 2019

Drodzy Rodzice,

Uprzejmie informujemy, że wobec braku porozumienia Rządu z ZNP, nauczyciele Przedszkola nr 18 w Gdyni deklarują wolę kontynuowania akcji strajkowej do wtorku, 23 kwietnia 2019r.
Nie strajkuje 2 nauczycieli. O dalszych decyzjach zostaniecie Państwo poinformowani, w kolejnych komunikatach.

Dziękujemy za wyrozumiałość i słowa wsparcia.
Życzymy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

18/04/2019

Zajączek w Przedszkolu

Drodzy Rodzice,

Serdecznie zapraszamy po odbiór słodkich upominków od "Zajączka" codziennie do godziny 15:30

17/04/2019

Drodzy Rodzice,

W czwartek 18 kwietnia zostają wznowione rozmowy Związkowców z Rządem. Czekamy na efekty. Do tego czasu nauczyciele Przedszkola nr 18 kontynuują akcję strajkową.
W dalszym ciągu nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno – wychowawcze. Opiekę, ograniczonej liczbie dzieci może zapewnić jedynie 2 nauczycieli.

Dlatego  nadal apelujemy do  Państwa o cierpliwość i zrozumienie.

O dalszych działaniach i o zakończeniu akcji strajkowej będziemy Państwa informować na bieżąco.

Dyrektor Przedszkola nr 18 w Gdyni – Hanna Gągała

16/04/2019

Drodzy Rodzice,

W związku z tym, że strona rządowa nie podjęła dalszych rozmów z ZNP informuję, że nauczyciele Przedszkola nr 18 kontynuują akcję strajkową od dnia 15.04.2019 r.
W dalszym ciągu nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno – wychowawcze. Nadal 1 nauczyciel będzie mógł zapewnić opiekę niewielkiej ilości dzieci.

Dziękuję za dotychczasową postawę i proszę o zrozumienie zaistniałej sytuacji.

15/04/2019

Drodzy Rodzice,

Jeżeli w dniach 13 i 14 kwietnia 2019 r. nie dojdzie do  przełomu, tj  nie nastąpi wznowienie rozmów z Rządem, podpisanie porozumienia, czy oficjalne zawieszenie przez ZNP strajku,  to nauczyciele Przedszkola nr 18 deklarują kontynuowanie akcji strajkowej w dniu 15.04.2019 r.  Nadal nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno – wychowawcze. Jeden nauczyciel, który zgłosił, że nie przystąpi do protestu może zapewnić opiekę tylko niewielkiej liczbie dzieci.  Rzeczywistą liczbę strajkujących i nie strajkujących pracowników będziemy znać dopiero w  poniedziałek -15.04.2019 r. rano, po godz. 7:00.

14/04/2019

Drodzy Rodzice,

Uprzejmie informuję, że nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni Przedszkola nr 18 w Gdyni w dniu 12.04.2019 r. będą kontynuować akcję strajkową.

W placówce nadal nie będą odbywały się zajęcia wychowawczo – dydaktyczne, nie będzie działała też kuchnia przedszkolna. Opiekę nad dziećmi (nielicznymi), którym rodzice nie mogą zapewnić opieki sprawować będzie 1 nauczyciel,

Dziękując Państwu za  dotychczasową postawę  i wyrozumiałość  ponownie proszę  o zapewnienie dzieciom opieki we własnym zakresie .

11/04/2019