luty 2019

Elektroniczne czytniki - Karta Mieszkańca Gdyni

Uwaga, Rodzice

Uprzejmie informujemy, że  w  najbliższym czasie w placówce zostaną zainstalowane elektroniczne czytniki do rozliczania rzeczywistego czasu pobytu dziecka w przedszkolu. Niezbędne będzie wtedy posiadanie przez Państwa tzw Karty Mieszkańca.

Karta wydawana jest bezpłatnie i jest ważna przez 3 lata. Można ją odebrać w 25 punktach zlokalizowanych na terenie całego miasta – Gdynia InfoBox, Informacja Turystyczna, Centrum Aktywności Seniora oraz wszystkie Rady Dzielnic. Karta daje możliwość bezpłatnego korzystania z największych gdyńskich atrakcji kulturalnych i sportowych. Zapewnia też wiele zniżek i profitów stworzonych specjalnie dla mieszkańców Gdyni.

Prosimy o składanie wniosków o wydanie Karty Mieszkańca. Bliższe informacje o karcie  na stronie: karta.miasto.gdynia.pl.

11/02/2019

Sobotnie Spotkania z Przedszkolem

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 2,5 - 5 lat (nie uczęszczające na co dzień do żadnego przedszkola)

na zajęcia opiekuńczo - wychowawczo - dydaktyczne do naszej placówki.

w dniu 16.02. 2019 w godz. 9:30 - 11:30

01/02/2019