Wrzesień 2016

Program "Chroń Dziecięce Uśmiechy"

W tym roku nasze Przedszkole przystąpiło do programu z zakresu ochrony i promocji zdrowia „Chroń Dziecięce uśmiechy”.

Program ten jest bezpłatny dla uczniów i realizowany przy współpracy z Pomorskim Oddziałem Polskiego Czerwonego Krzyża w Gdańsku.

www.pck-gdansk.org.pl

15/09/2016

Informacje o programie wychowania przedszkolnego

W roku szkolnym 2016/2017 proces wychowawczo - dydaktyczny w przedszkou organizowany jest w oparciu o program Iwony Brody "Od przedszkolaka do pierwszaka". Program został w roku 2009 wyróżniony przez CODN i MEN. W roku 2016 został on dostosowany do nowej podstawy programowej z dnia 17 czerwca 2016 r.

14/09/2016

Główne kierunki pracy w roku szkolnym 2016/2017

Rada pedagogiczna uchwałą nr 61/09/16 zatwierdziła na rok szkolny 2016/2017 następujące kierunki Koncepcji Pracy:

1. Współpraca z rodzicami warunkiem sukcesu w zakresie wspomagania rozwoju dzieci;

2. Promowanie zdrowego stylu życia, podnoszenie świadomości dzieci i rodziców w zakresie aktywności ruchowej, higieny i zdrowego stylu życia;

3. Upowszechnianie czytelnictwa, rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci.

14/09/2016

Zebranie z rodzicami

We wtorek 06.09.2016 o godzinie 16.00 odbędzie się, dla wszystkich rodziców, zebranie ogólne z Dyrektorem przedszkola.

Po zebraniu ogólnym odbędą się spotkania rodziców z nauczycielami poszczególnych grup.

Serdecznie zapraszamy.

(W trakcie zebrań prosimy w miarę możliwości o zapewnienie opieki swoim pociechom).

06/09/2016

Początek roku szkolnego 2016/2017

W roku szkolnym 2016/2017 grupy przedszkolne poprowadzą:

Grupa I

• nauczyciel: mgr Agata Jasek
  • nauczyciel: mgr Hanna Gągała (dyrektor)
  • nauczyciel: mgr Barbara Bogdanowicz (wicedyrektor)
  • pomoc nauczyciela: Anna Biadała
  • woźna: Małgorzata Uklasz