Zmiany w organizacji od 05.10.2020r.

Uwaga, Rodzice

Na podstawie analizy dynamiki wzrostu zakażeń z ostatnich 14 dni od soboty 3 października 2020 r. decyzją Ministerstwa Zdrowia Gdynia zostaje objęta żółtą strefą epidemii koronawirusa.
Obowiązywać w niej będą dodatkowe obostrzenia i zasady bezpieczeństwa.

Zmiany w naszym przedszkolu od poniedziałku 5 października:

• Rodzice 3 - latków nie będą wchodzili na teren placówki. Rodzice będą przekazywali dzieci pracownikom przedszkola dyżurującym przy wejściu głównym.
• Ze względów organizacyjnych, by uniknąć kolejek, dzieciom "na wejściu" nie będzie mierzona temperatura. Pomiar temperatury będzie odbywał się później - na salach przedszkolnych.
• W sprawach pilnych dot. dzieci prosimy kontaktować się telefonicznie lub mailowo z dyrekcją bądź z wychowawcami poszczególnych grup
• Na terenie przedszkola Rodziców obowiązuje noszenie masek zasłaniających nos i usta oraz zachowywanie dystansu społecznego

Prosimy o odpowiedzialne zachowanie oraz dostosowanie się do ww zasad

03/10/2020