Zmiany w funkcjonowaniu placówki

Szanowni Państwo

W związku z otrzymaną informacją z PSSE w Gdyni, iż u pracownika kuchni wykryto zakażenie SARS-CoV-2  i objęciu obowiązkiem kwarantanny kolejnej osoby,  kuchnia pracuje w jednoosobowym składzie. Nadal zapewniamy dzieciom posiłki, jednak prosimy o wyrozumiałość, gdyż nastąpią  zmiany w jadłospisie.

Przypominamy również, że z powodu wykrycia u dziecka zakażenie SARS-CoV-2, grupa 3 przebywa na kwarantannie do poniedziałku 24.01 (włącznie).

Mając na uwadze zdrowie naszych przedszkolaków i pracowników, zwracamy się z prośbą o nieprzyprowadzanie do przedszkola chorych dzieci.

Pomimo braków kadrowych (aktualnie nieobecnych 6 pracowników) przedszkole funkcjonuje w pełnym reżimie sanitarnym. Staramy się zapewnić bezpieczne i przyjazne warunki pobytu Państwa dzieciom.

Wszelkie bieżące informacje umieszczane będą na stronie przedszkola, tablicy ogłoszeń i przekazywane przez nauczycieli poszczególnych grup.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość, życzymy dużo zdrowia i spokoju w tym trudnym czasie.

Dyrektor i Pracownicy przedszkola

23/01/2022