Przerwa wakacyjna

Uwaga Rodzice

Zgodnie z decyzją Urzędu Miasta w Gdyni przerwy wakacyjne w gdyńskich przedszkolach odbędą się we wcześniej zaplanowanych terminach – w Przedszkolu nr 18 w miesiącu sierpniu 2020 r.

Przypominamy, że ze względu na wciąż trwający stan epidemii oraz zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego nasza placówka może w miesiącu lipcu przyjąć 42 dzieci na czas powyżej 5 godzin i 12 dzieci na 5 godzin.
W związku z powyższym prosimy o deklarowanie drogą
e-mailową, w jakich dniach i na ile godzin Państwa dziecko będzie korzystało z opieki przedszkolnej.
W przypadku zbyt dużej liczby chętnych na miesiąc lipiec przedszkole będzie stosowało następujące kryteria:
• w pierwszej kolejności z usług przedszkola korzystać będą mogli pracownicy służb mundurowych,
• systemu ochrony zdrowia,
• pracownicy handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Chęć zgłoszenia dziecka na miesiąc lipiec należy wyrazić do dnia 05.06.2020 r.
Jednocześnie informujemy, że wytyczne przeciwepidemiczne GIS nie pozwalają na to aby przedszkola przyjmowały dzieci z innych placówek.

27/05/2020