Praca przedszkola od września 2020 r.

Drodzy Rodzice

Nadal, niestety, nie możemy powiedzieć Państwu, jak będzie wyglądała edukacja przedszkolna od września 2020 r.
Statystyki zachorowań na COVID są dla naszego województwa bardzo złe. Jeśli chodzi o przyrost zachorowań, to w sobotę, 16.08.2020 r. województwo pomorskie zajęło II miejscu w kraju. W kolejnych dniach nadal pozostaje w czołówce zajmując III lub IV miejsce.
Dotąd ani MEN ani GIS nie przygotował nowych, szczegółowych wytycznych dla przedszkoli.
Do sytuacji nie odniósł się też Urząd Miasta Gdyni.
Wszystko wskazuje jednak na to, że rok szkolny rozpoczniemy w terminie, w reżimie sanitarnym tzn: maseczki, płyny dezynfekcyjne, zachowanie dystansu, być może określimy Państwu godziny przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola.
Prosimy o cierpliwość.
Gdy tylko uzyskamy jakieś konkretne informacje, natychmiast przekażemy je Państwu.

21/08/2020