List do Dzieci od Pani katechetki.

ODLICZAMY DNI DO WIELKANOCY.

Drogie dzieci

Pragnę Was wszystkich serdecznie pozdrowić i zapewnić, że chociaż nie spotykamy się na katechezie w przedszkolu, to myślę o Was.
Ten czas przygotowań do Świąt Wielkanocnych jest trudny dla Was i Waszych Rodziców. Ze względu na panujący wirus nie możecie spotykać się z koleżankami, kolegami i dziadkami.
Pan Jezus, który jest naszym najlepszym przyjacielem prosi nas, abyśmy w tym szczególnym czasie otwierali swoje serca na miłość – pomagając sobie wzajemnie w swojej rodzinie.
Niech te dni, które odliczamy do Wielkanocy będą wykorzystane przez Was do spełnienia dobrych uczynków, czyli zrobienia czegoś dobrego dla brata, siostry, mamy, taty, dziadka, babci i nie oczekiwania za to żadnej nagrody ani niespodzianki.
Dobre uczynki są niezwykle ważne, ponieważ czynią nas lepszymi.
Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzę odkrycia na nowo, że Pan Jezus żyje i działa w naszym życiu, gotów czynić dla nas cuda, jeżeli Mu tylko pozwolimy.
Świąteczny czas niech przyniesie pokój i odpoczynek pełen miłości i rodzinnego ciepła.

Pani Zdzisia – katechetka

31/03/2020