Informacja dotycząca rekrutacji do przedszkola na nowy rok szkolny - Potwierdzenia woli.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną nastąpiły zmiany w sposobie potwierdzania woli.
Potwierdzanie woli przyjęcia w systemie kandydatów zakwalifikowanych będzie możliwe od godz. 15:00 w dniu 25 marca. Rodzic może potwierdzić wolę przyjęcia:
• elektronicznie, logując się na swoje konto na stronie publicznej systemu rekrutacji,
• mailowo poprzez wysłanie potwierdzenia woli przyjęcia na adres e-mail: przedszkole@p18.edu.gdynia.pl
• telefonicznie: 512 456 897
W przypadku potwierdzenia woli przyjęcia elektronicznie lub telefonicznie Rodzic powinien przesłać na adres e-mail placówki lub dostarczyć w terminie poźniejszym podpisane oświadczenie woli przyjęcia.
Wzór oświadczenia dot. potwierdzenia woli przyjęcia dostępny jest w zakładce POMOC oraz na stronie publicznej systemu rekrutacji, w zakłądce PLIKI DO POBRANIA, INSTRUKCJE.

25/03/2020